Erotik Giyim

Jartiyer, Fransızca’dan dilimize geçmiş, diz zirı ya da diz üstü giyilen çorapları markajcı elastik şerit ve bantlara verilen isimdir. Ilkin koca iç giyim ürünü olarak ortaya çıkmıştır. Hasetmüzde çoğunlukla eş iç giyim ürünü olarak üretilse bile erkekler midein üretilen daha düz modelleri bile mevcuttur. Vasat Çağ dönemlerinde Avrupalı erkekler çoraplarının süfliya kaymasını karışmak midein elastik yada deri şeritler kullanırlardı. 16. yüzyıla gelindiğinde avrat vücudunda bacağın da bir şehvet aracı olduğu aptalfedildi. Ve bu asırdan sonrasında hanımlar aracılığıyla da kullanılmaya başlangıçlandı. Ayrıca unutulmaya duluk tutmuş bir batı geleneğine için, düğünden sonrasında gelinin jartiyeri açıkça ilave ile satıa sunulur ve yeni evlilere maddi dayanak esenlanırdı. Bir başka Avrupa geleneğinde ise, gelinin çmideek buketini damadın omuzundan bekârların üzerine sağlıklı fırlatması o dönemlerde jartiyer ile bile gerçekleştiriliyordu. Jartiyeri ve buketi yakalayan körpeler eğlence dansında çiftlere eşlik etmek zorunda idi. 1960’lı yıllarda tablan birşu denli koca dergisinde avrat vücudunu gösteren fotoğrafğraflarda jüpon, korse, sütyen ve mini etek kadar iç giyim ürünlerinden sonrasında jartiyer bile bucak almaya başlangıçladı ve günümüzde jartiyer, bir çok fantazi iç giyim ürünüyle bile kullanılır hale geldi.

En çok tercih edilen rengi evvelden bile olduğu kadar beyazdır. Yağız ve pembe kadar renkleri bile ikrar görmektedir. Jartiyerbel bantları her bacakta 2 yada 3 şerit halinde bulunmaktadır. Bu şeritlerin uç kısmında çorapları tutmaya yarayan klips kilitler bulunur. Şerit ve tutucu klipsler olabilir olduğu denli nezaketli olmalı ki, dış kıyafetten belli olmaması ve giyen kişgüzel huzursuz etmemesi gerekir. Moda kesimü imdi jartiyeri yalnızca parça olarak satmanın nispetle birşu denli ürünle kombine ederek bayanların zevkine sunmaktadır. Jartiyer modelleri, birşu denli üretici aracılığıyla saten gecelik, külot-sütyen ekipı ve erotik kostümlerin vaz geçilmez bir seksi iç giyim parçası olarak görülmektedir.

Bir zamanlar tabu olarak ikrar edilen fakat derece derece liberalleşmeye sağlıklı giden seks oyuncaklarının satın hileınmasıyla müntesip olarak tabu felaketının sınırlarını tartışmak ve konuya küşayiş getirmek midein süflidakileri okumanızda kâr var.

Seks oyuncağı olarak bileğerlendirilen ürünlerin birtakımları kategorileri ortamında özellikleri açısından tadil gösterse bile taban başlangıçlıkları şunlardır:

Vibratörler
Kayganlaştırıcı ürünler
Dildolar
Anal oyuncaklar
Penis halkaları
Mastürbatörler
Penis kılıfları
Belden ilgilamalılar
Fetiş ürünler yahut BDSM
Fantezi giyim
Bütün seks oyuncakları yalnızca başına yahut bir partnerle her yaştan adam aracılığıyla çok lakinçlı kullanılabilir olsa da bu gruplar ortamında günümüzde ve dünya genelinde en çok satın hileınan sex shop ürünü vibratörlerdir.

Kimilarına için seks oyuncakları yarım, utanç donör yahut çevreye zararlı olarak görülebilirken birtakımlarına için ihtiyaç, hayata nitelik beslemek midein bir aracı olduğunu söyler.

Utanç, kendini dar hissetme duygusu yahut mağazada yâr birileri ile maç tedirginliği seks oyuncaklarını mağazalardan satın almayı antipatik kılan durumlardır.

Çevrimiçi sex shop’lara tropizm bu açıdan önemli ve etkilidir. Çevirimiçi sex shop pazarlerinde gizli olduğu midein satın hileırken kişinin duyduğu utanç azalır.

Bu tabuları yıkmak yahut ihlal etmekten lezzet alan tüketicilerde mevcuttur. Bu yüzden sex shop’ların hem çevrimiçi hemde fiziki mağazalarının olması önemlidir.

Utanç duymak, tabularla geçinmek temelı seks oyuncağı pazarlerinde hüsranla hatimelanabilir. Ürünü internet sitesindeki görseline bakarak sarmak, mesleklevselliği için fen edinmeden satın sarmak, dokusu, boyutu v.s. özelliklerini bilmemek paketi açtığınızda sizi hüsrana uğratabilir.

Bu sebeple sex shop e-tecim siteleri ürünlerin inceliklı resimlerini, videolarını ve açıklamalarını çok kemiksiz yayınlamalı ve menfilik yaratacak neticelerin önüne geçebilmek midein heybetli çaba sarf etmelidirler. Ayrıca; imdi vüruten uygulayım bilimi ile mağazaya gitmeden ürünleri Whatsapp v.b. uygulamalardan yararlanabilirler.

Seksologlar, üretici firmalar, yazgılan makaleler seks oyuncakları üzerinde tabuları yıkmakta faydalı oldukları midein seks shoplardan hileışdoneş daha kolayca ve gamsız olmaya başlangıçladı.

Eskiden seks oyuncağı kullananların sapkın olduğu, seks sundurmaında yaşanan problemlerın tartışılması, bapşulması utanç duygusunu zaitrdığı midein ihtiyaç olsada satın hileımlardan korkan bir topluma sahiptir. Oysaki günümüzde bu düşüncelerin yanlışlığına kanı getirmiş toplumumuz ihtiyacı olan seks oyuncaklarını seks shoplardan rahatlıkla alabilmekte ve kullanabilmektedir.

Liberal kültürlerde cinsellikte yaşanan olumsuzluklar dirimlik sorunu olarak ikrar edilir, insanlar cinsellik ve sekste hemayar haklara sahiptir. Vesair taraftan, muhafazakar kültürlerde; cinsellikteki farklı ihtiyaçlar sağtöresel bir sorundur, cinsiyete için cinsî fırsatlardaki eşitsizlik çok yüksektir, cinsî bol bolamat düzeyi daha düşüktür ve seks, cinsellik olarak ikrar edilmez.

Hanımlar, sex shop pazarlerin, fiziki mağazadan ziyade çevrimiçi mağazalardan yapmaktadır. Hanımlar cinsî hayatlarını renklendirmek, sundurmaına yaşayanlık beslemek, daha güzel bir orgazm geçinmek yahut seksi iç çlakinşırları ile cezbedici bir üst sergilemek midein sex shoplardan hileışdoneş yaparlar.

Sex shoplar ülkemizde temelı yasalar doğrultusunda salon konumu, ürün lansmanı, müşterilere ulaşımı açısından kurallara sahiptir. Ülkemizde 18 yaş zirı bireylerin sex shoplardan pazari memnu olup çevrimiçi sitelerin girişinde bu uyarı binalmaktadır.

MaviShop olarak seks oyuncaklarının satışını çevrimiçi ve fiziki salon olarak devam etmekte olup müşterilerinin haklarını sıyanet etmek adı altında faaliyetlerine devam etmektedir.

Seks oyuncaklarının uygulayım bilimi ile buluşmasından sonrasında heybetli vürutmeler ve cinsî uyarıların her noktasına dokunabilen oyuncakların üretildiğini görünce, acaba dünyayı elemi geçirecekler niteleyerek korktuğum sağlıklı olsa da onlarla oynanan seks oyunlarının insanları seks yaparken farklı ve heyecanlı seks yaşantılarına götürdüğünü görünce korkularım kocaman gülümsemelere yöneliyor.

Düşünsenize seks ile müntesip aklınıza gelebilecek herşeyi yapabilen ve ayrıca sizi yönlendiren aletleri. Bizi şaşırtan bu oyuncakların bizlere veremedikleri yalnızca şey kaldı o da his. İşte burada partneriniz devreye giriyor. Unuttuğunuz, hiç bilmediğiniz yahut daha önce hiç yaşamadığınız seks yaşamınızdaki hazları, dokunuşları partneriniz ile bile size yardımcı olacak seks oyuncaklarını devreye sokuyorsunuz.

Seks oyuncakları farklı metodları, meslekleyişleri, sizin aptalfedemediğiniz noktalara ulaşımı ile vücudunuzun lezzet haritasını çıkarmakta bayağı tesirli ürünlerdir. Oyuncaklar ile aptalfettiğiniz noktalar yahut hareketleri partnerinize bildirebilir ve partneriniz bunları bilerek ve ona için deprem ederek seks pozisyonları oluşturabilir. Bu da sizi daha kesif seks halletmeye ve partnerinizi arzulamaya itecektir.

Partneriniz sizin aklınızı okuyamaz. Bunu ondan bekleyerek seks yaşamınızı orgazm olmadan sonlandırma rutinine bir son verin. Seks oyuncakları ile bedeninizi aptalfederek partnerinizi yönlendirmeniz bu meslekin en kolayca yolu. Ayrıca seks esnasında bahsetmek çok önemli. Zinhar muhabere kurmaktan ve bapşmaktan korkmayın ve utanmayın. Oyuncaklar ve iletişimle seks yaşamınızı en erdemli seviyelere çıkarmak sizin elinizde.

Düşünsenize rutin bir seks hayatının ne denli huzursuz edici olduğunu. Amma aranızda sizi yönlendirecek hazzınızı zirveye taşıyacak titreşimleri, ikinci bir penisi, yahut bir penis duluküğünün penisinizi sıkarken tıntınsarmak midein mideinizde tuttuğunuz canavarı uyandıran oyuncaklarla yaşanan seks dakikaları ne kadarda cazibeli olurdu.

Cinsî haz ne yaparsanız binan seks oyuncakları olmadan doruğa ulaşamaz. Tek hail tanılamamadan, sizi hazzın doruklarına çıkaracak ve farklı noktalarınızı uyarıcı seks oyuncakları daha güzel seks yaşantısının vazgeçilmezleridir.

Sonuç olarak güzel bir seksin sonu ağırlü bir orgazm ile hatimelanır. Kendinizi ve partnerinizi aptalfettikten sonrasında seks yaşamınızdaki sıklık ve her seferinde olumlu sonuç almış olduğunızda iyiki bu yazgıyı okumuşum diyeceksiniz.

Erotik Giyim
Performans Geciktirici
Fetiş Ürünleri
http://www.mavierotikshop.com/