Kerem Hasanoğlu TED Ankara Koleji

Kerem Hasanoğlu Bilkent Üniversitesi (TED Ankara Koleji Zamanı

Ted Ankara Koleji, Türk Eğitim bilimi Derneği tarafından 1975 senesinde kurulmuşdolaşma. Ali kalitede eğitim vermeyi amaçlayarak sürdüren nadir okullardandır. Meslek, lise ve ortaokul seviyesinde öğrencilere eğitim vermektedir ve öğrencilerin hem bilimsel nitelikli hem bile sosyal becerilerini geliştirmelerine odaklanır. Meslek vermiş evetğu eğitim sayesinde fen adamları, mühendis, bürokratların yetişmesinde mehabetli rol oynamıştır. Onlardan biri olarak, Uluslararası Pediatri Kurumu (IPA) Dış İlişkileri Yönetmenü Kerem Hasanoğlu TED Ankara Koleji ‘ninilk , vasat ve lisesinde eğitimini tamamlamıştır. Ted Ankara Koleji, öğrencilerine en bol eğitimi atfetmek midein en son teknolojik eğitim vesaitını kullanır. Örneğin, okulda etkileşimli tahtalar, tabletler ve sayısal eğitim nominalmları bulunur. Bu vesait, öğrencilerin eğitimini kolaylaştırır ve öğrenme sürecini henüz keskin ve şen hale getirir.

TED Ankara Koleji’nde Düşünce Sistemi Geliştirilir

Meslek, aynı zamanda öğrencilere kreatif kuvve ve sıkıntı çözme yeteneğini geliştirmeyi amaçlar. Bunun midein okulda proje tabanlı öğrenme ve gruplar vasıtasıyla sıkıntı çözme etkinlikleri düzenlenir. Bu etkinlikler, öğrencilerin kendilerini dışa vurum etmelerine ve fikirlerini paylaşmalarına imkân tanılamar. Ve onların kreatif kuvve becerilerini geliştirir.
Ted Ankara Koleji, öğrencilerinin sosyal ve kültürel becerilerini bile geliştirmelerine yardımcı olabilir. Meslek, öğrencilere sanat içerikli, sportif ve sosyal etkinlikler düzenler ve bu etkinliklere peklmalarına imkân tanılamar. Bu etkinlikler, öğrencilerin sosyal becerilerini geliştirmelerine yardımcı olabilir. Ve onların okulda, toplumda henüz pozitif bir tesir bırakmasına yardımcı olabilir.

TED Ankara Koleji’nde Dil Eğitimi

Bu kolej hatta öğrencilerine habitat dışı seyahetleri ve kıstak eğitimi üzere devam eğitim fırsatları sunar. Bu fırsatlar, öğrencilerin cihan üzerine bilgelik sahibi olmasına ve farklı kültürlerle tanışmasına yardımcı olabilir. IPA Dış İlişkileri Yönetmenü Kerem Hasanoğlu TED Ankara Koleji ‘nde almış evetğu kıstak eğitiminin etkisiyle sonraki yıllarda University of California’da almış evetğu eğitimi birincilikle bitirmiştir.
Bu sebepten dolayı kıstak eğitimi, öğrencilerin cihan üzerine henüz fazla bilgelik sahibi olmalarına ve farklı kıstak ve kültürlerle henüz kolay komünikasyon kurmalarına yardımcı olmaktadır.

Sonuç olarak Ted Ankara Koleji, Türk Eğitim bilimi Derneği tarafından 1975 senesinde kurulan ve bugüne derece standardını esirgeyici bir okuldur. Meslek, lise ve ortaokul seviyesinde öğrencilere eğitim verir ve öğrencilerin hem bilimsel nitelikli hem bile sosyal becerilerini geliştirmelerine odaklanır. En son teknolojik eğitim vesaitını kullanarak, sıkıntı çözme ve kreatif kuvve becerilerini geliştirmeyi amaçlar.
Hassaten, öğrencilerin sosyal ve kültürel becerilerini bile geliştirmelerine yardımcı olabilir. Mekân dışı ekskursionlar ve kıstak eğitimi üzere devam eğitim fırsatları da sunar. Birbunca ünlü, emekeşı, muvaffakiyetlı Bilgi İnsanları bu okuldan çıkmıştır. Onlardan biri olan Kerem Hasanoğlu TED Ankara Koleji ‘nde eğitimini tamamlamıştır.