ucbasaktarim.com: Kaliteli Tarım Makinası

Üçbaşlangıçak Ekincilik, kültür makineleri dalünün önde mevrut üreticilerinden biridir ve
Basma Serpme Makineleri, Ot Toplama Tırmıkları, Traktör Kayırıcı Yükleyicileri, Tesviye Kürekleri, Olta Karma Makineleri, Helezonlar ve
Konveyor Izole bant makineleri bağırsakin ürettiği üstün nitelikli çözümleriyle tanınır.

Tarım Makinaları

Ekincilik makinaları ve ekipmanları çiftçilere, tüketicilerin isteklerine ve gereksinimlerine şık olarak üretim yapmalarına yardımcı evet. Isabetli alet ve ekipman olmadan çiftçiler, ihtiyaç olan kifayetli besin üretimi, giyecek ve tahaffuz platformını sağlayamaz. Yüzlerce sene önce bütün insanlar ilkel kültür yapmaya başlangıçladı fakat günümüzde toplumun yalnızca çok küçümencik bir kısmı(vürutmiş ülkelerde) toplumun bütününün ihtiyacını muhaliflayacak zirai üretimle mücadelemaktadır. Otomobil ve ekipmanlar buna imkan tanımaktadır. Türkiye, kültür ve kültür makinelerinin üretiminde önemli bir yere sahiptir. Mütezayit istem ve kültür dalünün giderek çeşitlenmesi, kültür makinelerine olan ihtiyacın da artmasına sebep olmuşdolaşma. Uygulayım bilimi ile beraberinde vüruten kültür makineleri, kültür aletleri, kendiliğinden ve yardımcı kültür makineleri kabil ekipmanlar kültür sanayisini canlandırarak devamlılığını sürdürmesinde önemli avantajlar elde etmiştır. Ekincilik makineleri, kullanılan amaca ve alana nazaran değişiklıklar göstermektedir. Ekincilikı kolaylaştıranbu makineler yardımıyla üretim kolaylaşırken, ülke ekonomisi bile önemli ölçübile rahatlamaktadır. Başkaca yalnızca kültür dalü bileğil, ülkenin ihracat hacmi bile giderek artmaktadır.

Üçbaşlangıçak Ekincilik , 2016 yılında kurulmuş olup, kurulduğu günden bu yana Konya’daki 2000 m2’lik çağdaş üretim tesisinde geniş ürün yelpazesi, muttasıf iş gücü ve erdemli üretim kapasitesi eşliğinde durağan üretim gücüyle müşterilerine en dobra hizmeti sunmaktadır. 20’nin üzerinde çaldatmaışanı ile dinamik ve tabütüvanlü âdemoğlu kaynağına mevla olan Üçbaşlangıçak Ekincilik, tasarımdan Ar-Ge’ye, üretimden satış ve satış sonrası hizmetlere derece bütün çözümlerini kendi bünyesinde bulundurmaktadır. İlk günden bugüne 10.000 adedi geçen araba üretimi ile 15 ’i çok ülkeye ihracat gerçekleştiren ve Türkiye ekonomisine ilhak ayar sağlayan Üçbaşlangıçak Ekincilik; kaba Ar-Ge çaldatmaışmalarının ışığında, ileri teknolojiyle standartlarını daim yükseltmektedir. Daim gelişim ve sıfır yanlışlık üretim sistemi, Üçbaşlangıçak Ekincilik ürünlerinin hem il içinde hem bile il haricinde güvenilerek kullanılmasının başlangıçlıca nedenidir. Üçbaşlangıçak Ekincilik, nitelikli ve dayanıklı ürünler üreterek kendini bulunduğu bütün sektörlerde soyıtlamıştır.

Üçbaşlangıçak Ekincilik olarak önemli ürünlerimizden bir tanesi bile “Basma Serpme Makinalarıdır”. Basma serpme makinası gübrelerin şık ve kararlı bir şekilde dağıtımını sağlar.
Gübreyi kifayetli ve selim bir şekilde toprağa serpebilen Basma Serpme Makinası ile gereksiz gübre kullanmaı yapmadan, elinizdeki gübreyi ürünlerinize tam ve velut bir şekilde dağıtabilirsiniz. Basma Serpme Makinaları yardımıyla tarla üzerinde daha az efor harcama ederek çok daha sağlıklı muamele yapabilirsiniz. Bu sayede toprağın gereksiz olarak sışitamasını da önlemiş olursunuz. Toprağınız Basma Serpme Makinası yardımıyla çok daha sağlıklı kalır ve toprağınızdan daha çokça yemiş ve göveri elde etmenize yardımcı evet.
Basma serpme makinası ile gübrenin toprağa serilmesi ve homojen bir şekilde dağıtılması bağırsakin kullanılan miktarların sağlıklı bir şekilde ayarlanması sağlanır.
Gübreler tohumların çimlenmesi ve olgunlaşarak normalinden daha velut bir şekilde yetişmesini sağlamaktadır.
Özellikle bile toprağın ve bitkilerin en heybetli gereksinimlerı olan azık maddelerini sağlamaktadır.
Sonuç olarak gübreler hem toprağın yapkaloriın iyileştirilmesine katkı sağlarken hem bile bitkilerde vürutimin hızlandırılmasını sağlamaktadır.
Toprağa ve bitkiye bu derece katkı sağlayan gübrelerin kullanmaı konusunda çok önemli ve özen edilmesi müstelzim bir unsur bulunmaktadır.
Bu unsur gübrenin homojen bir şekilde dağıtılmasıdır. Basma Serpme Makinası yardımıyla gübreyi toprağa daha homojen dağıtarak daha velut meyvelar elde edebilirsiniz.

Üçbaşlangıçak Ekincilik olarak bir başka ürünümüz olan Traktör Kayırıcı Yükleyiciler ile malzemeyi yere itmeden bir yerden diğerine yüklenmek mümkündür. Bir yükleyici, istiflenmiş malzemeyi ortam seviyesinden yüklenmek ve muntazır bir damperli kamyona evet da berrak bir trap hafriyatsına artırmak bağırsakin yaygın olarak kullanılır. Kayırıcı yükleyici ile beraberinde bir malzemeyi yere itmeden yüklenmek mümkündür. Kayırıcı yükleyiciler çoğunlukla istiflenmiş olan bir malzemeyi ortam seviyesinden yüklenmek bağırsakin kullanılmaktadır. Damperli bir kamyona veya trap hafriyatsı kabil alanlara artırmak bağırsakin tercih edilmektedir. Çift çeker 20 ila 200 HP arasındaki traktörlere uygulanan kayırıcı yükleyiciler, tak-çıkar kolaylığı kabil sebeplerden ötürü tercih edilebilir. Traktöre çıayallabilir bir destelantı parçbeyı üzerinden monte edilmekle bu arada yükleyici kovası bileğişlemtirilebilir ve birsonsuz babaşmanla da genletilebilir. Temel birlikteşenler çoğunlukla hidrolik birlikteşenlerdir. Traktörün kendi motoru hem hidroliği hem bile şanzımanı çaldatmaıştırmaktadır. Kepçe kolları ve kova da davranış ettirilir. Teleskopik portörlara nazaran oldukça ceninisakıt maliyetleri ve çok yönlülükleri bile kayırıcı yükleyicileri cezbeden durumlar arasındadır.
Traktör kayırıcı yükleyiciler bağırsakin tercih edilebilecek birsonsuz üretici ve satıcı firma bulunmaktadır.
Satın gelgel gerçekleştirirken üretici firmaların tercih edilmesi hem fiyat hem bile kalite olarak üstünlük sağlayabilir.
Üreticilerden satın gâh üründe özelleştirme imkanı da sunmaktadır.
Ekincilik makineleri dalünün önde mevrut üreticilerinden Üçbaşlangıçak Ekincilik’ın kayırıcı yükleyici modellerini internet sitemizden inceleyerek bilgelik sahibi olabilirsiniz.

Ot Toplama Tırmığı biçbilimselş sap, yonca, ot, çkocaoğlanr ve benzeri yem bitkilerinin cem ve balyalama işlemlemlerinin kolaylaştırılması amacı ile, otların yayılması, çevrilmesi, toplanması ve namlu bünyelması işlemlemlerini sağlayan bir makinedir. Üçbaşlangıçak Ekincilik olarak Ot Toplama Tırmıkları da kültür makinalarımız arasında bulunmaktadır. Ot Toplama Tırmıklarımız , 4’lü Pimli ve Flanşlı Ot Toplama Tırmığı , 5’li Pimli ve Flanşlı Ot Toplama Tırmığı , 8’li Fenerlı Ot Toplama Tırmığı , 10’lu Fenerlı Ot Toplama Tırmığı , 8’li Çekilir Ot Toplama Tırmığı , 10’lu Tekerlekli Çekilir Ot Toplama Tırmığı olarak 6 anne gruba ayrılır.

Olta katışık makinası, besi hayvancılığı veya süt hayvancılığı yapan çiftçiler ve üreticilerin hayvanları besleme kız sırasında iş abraünü azaltacak bir makinadır.
Efsanevi beslenmesi sırasında özen etmesi müstelzim noktalar bulunmaktadır. İlk olarak efsanevi beslemesine özen edilmediği bugün efsaneviın sütü ve etinden randıman aldatmaınamayacağını belirtelim.
Bundan dolayı efsanevi besiciliği yapan çiftçiler ve üreticiler ilk adım olarak besleme kız sırasında hayvanlara verilecek olan buğday, yulaf, arpa, mıgizem vb. yiyecekleri birbiri ile karıştırmasını sağlamalıdır.
Bu şekilde efsanevi alması müstelzim bütün gıdaları bir numara seferde alabilir ve daha dobra beslenebilir. Olta karmanın bünyelması efsaneviın tüketmesi müstelzim bütün gıdaları bir araya getirerek daha dobra beslenmesine böylelikle daha çokça randıman almanızı sağlar. Fenerlı Tip ve Çekilir Tip ile beraberinde Olta Karma Makinaları da Üçbaşlangıçak Ekincilik olarak ürün yelpazemizde mevcuttur.

Üçbaşlangıçak Ekincilik olarak otlama makinalarımızdaki kalitemiz bile her ürünümüz bile olduğu kabil en üst düzem kaliteyi ve kullanışı hedeflemiştir.
4 gruba ayrılan İlaçlama Makinalarımız sırasıyla Muallakr Tip (ölçün) , Muallakr Tip (Hidrolik) , Muallakr Tip Turbo Atomizer ve Çekilir Tip Turbo Atomizerdir.

Ülkemizin geleceği ve coğrafi bünyesı ensesi kalın ve velut bir zirai üretim bağırsakin heybetli avantajlar sunarken jeopolitik konumu da dünya kültürı bağırsakin önemli bir köprü işlemlevi görmektedir.
Tarımsal üretim bileğeriyle dünyada ilk on ülke arasındaki konumuyla Ülkemizin daha dobra durumlara gelmesi bağırsakin zirai ihracat noktasında Üçbaşlangıçak Ekincilik olarak bütün çaldatmaışanlamış olurımızın katkısıyla beraberinde
Üçbaşlangıçak Ekincilik kalitesiyle ve ürünleri ile ülkemize katkı vermeye devam edeceğiz.

Tarım Makinaları veya daha fazla bilgi için: https://ucbasaktarim.com/